Horská túra
Horská túra

Záleží Vám na zdraví? Vydejte se na horskou túru

Prožijte den aktivně a vyzkoušejte vysokohorskou turistiku! Výlet zahrnuje i vlastního průvodce který dobře zná okolní terén a může Vás provést i po neznačených trasách, na které byste si jinak asi netroufli. V Čechách lze vzhledem k terénním podmínkám provozovat pouze méně náročné túry, v jiných zemích lze však turistiku posunout od jiných dimenzí.

Mnohdy si tak sáhnete až na samé dno a zjistíte že jste schopni ujít neuvěřitelný kus cesty náročnými podmínkami. Uděláte něco dobrého pro své zdraví a kondici a zažijete neopakovatelný zážitek s profesionálním průvodce. Dlouho budete vzpomínat na úžasné výhledy a přírodní scenérie. Během cesty se také dozvíte spoustu užitečných informací, které Vám příště klidně mohou zachránit život, nebo se také dozvíte jak bezpečně přečkat noc, nebo rozdělat oheň.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
časově náročné
84%
náročné psychicky
60%
adrenalin
84%
náročné fyzicky
83%
sebepoznání
72%
pro dospělé
100%
pro děti
79%
pro seniory
48%
zručnost
73%
nespoutanost
80%
mrazení
25%
vědomosti
60%

Darina Bartošková
náročné psychicky 67%
adrenalin 82%
náročné fyzicky 71%
sebepoznání 50%
pro dospělé 100%
pro děti 100%
pro seniory 50%
časově náročné 77%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.