Sportovně relaxační víkend
Sportovně relaxační víkend

Vyrazte vstříc sportovně relaxačního víkendu

Nechte pro jednou starosti za hlavou a věnujte se tomu, co Vás opravdu baví. Ať už se jedná o tenis, squash či jen dlouhé procházky krásnou přírodou. Sportovně relaxační víkend Vám dodá novou energii a spoustu síly na další boj se životem a se starostmi, které k němu patří.
 
Na tento víkend si s sebou nezapomeňte někoho vzít. Přítele, kamarádku či kolegyni z práce a užijte si víkend plný aktivit a odpočinku. Pro jednou se vyhněte televizi či počítači a vyrazte do přírody. Sport a relaxace přispívá k obnově psychických i fyzických sil. Tato kombinace je vhodná nejen pro Vaši mysl, ale i pro tělo, které se pročistí a vybočí z každodenního stereotypu. Čekají na vás různé druhy sportů, mezi kterými si můžete vybrat ten váš, a samozřejmě se nezapomíná ani na masáž, která tělo příjemně zklidní. Dopřejte si pohodový odpočinek plný zábavy.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
86%
časově náročné
68%
relaxace
97%
náročné fyzicky
70%
adrenalin
36%
náročné psychicky
21%
pro děti
86%
pro dospělé
88%
zábavnost
61%
pro seniory
75%
pro páry
79%

Blažena "Moutle" Horňáková
časově náročné 65%
relaxace 97%
náročné fyzicky 91%
adrenalin 22%
náročné psychicky 32%
pro děti 89%
pro dospělé 100%
radost 91%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.